Wie/Wat/Waar

 

FUNCTIE Naam & Tel E-mail
Voorzitter Rick Bronwasser
 (ext kontakten / PR / sponsorzaken) 06-53729140 rick.bronwasser@gmail.com
Secretaris 1 Andrew Quail
 (accommodatie ) 06-20240005 styloan@msn.com
2 Patricia van Eijk
06-38301666 patriciavaneijk@hotmail.com
Penningmeester Monique Bronwasser
(financiën / kantinebeheer) 06-42468024 penningmeester@ppsc.nl
Bestuurslid Jeugdafdeling Rick van Houte
010-4700792 of 06-15068941 rick.vanhoute@kpn.com
SELECTIE
Trainers selectie 1e elftal: Henk Salari
06-52058050 henksalari@gmail.com
1e elftal: Jody Corver
06-55374343 corver@kpnplanet.nl
2e elftal Chris Latupeirissa
Keepers: Frank de Ruiter fdruiter@tapwacht.nl
06-22857055
Verzorger Driek Althuizen
06-52206301 h.althuizen4@upcmail.nl
Teammanager selectie 1 Rinus Suurmond
06-21837714 suurmond@kabelfoon.nl
1 Ron Heijboer
06-13882291 r.heijboer@gmail.com
 2 Bram Sonneveld
JEUGDVOETBAL
Jeugdvoorzitter Rick van Houte
010-4700792, 06-15068941 rick.vanhoute@kpn.com
Jeugdtoernooien Martijn “pinda” Hagendoorn
06 52649377  ppsctoernooi@hotmail.com
Edwin vd Bwrg
 0648191733
Groep jeugdcoördinatoren
C. Jeugd vacature
D. Jeugd vacature
E. Jeugd Henk Kamminga
 0628830857
F. Jeugd Winny Ottenhof  
0622208274
Smurfen Petrus Voogt
0612504621
Meisjes Henry de Wolf
06-82942940 henrydw@xs4all.nl

 

Jeugdactiviteiten Vacature
COMMISSIES EN COORDINATOREN
Wedstrijdsecretariaat veldvoetbal Jan de Bruin
010-4266107 jcdebruin@wish.net
Wedstrijdsecretariaat zaalvoetbal Cees van Hartingsveldt
06-51703389 zaalvoetbal@ppsc.nl
7 tegen 7 voetbal Peter Bax
0624791747 pmbaxwil@kabelfoon.nl
Ledenadministratie Patricia van Eijk
06-38301666 patriciavaneijk@hotmail.com
Accommodatiebeheer Aad van den Berg
010-4714164, 06-23601596 masberg@kpnmail.nl
Onderhoud en terrein Cor Donkersloot
Rinus Suurmond
Arnold Zwaan
Kantine Jan Willem Jagt
Saskia Jagt
Sponsorzaken Rick Bronwasser
06-53729140 rick.bronwasser@gmail.com
Sponsorkleding Saskia Jagt sponsorkleding.ppsc@gmail.com
06-51758185
Activiteitencommissie Saskia Jagt
06-51758185 ppscactiviteiten@hotmail.nl
Ilja Weergang
06-21236200
Nadya Yarar
Henry Mentink
Webmaster Edwin van den Berg redactieppsc@gmail.com
Kantine 010-4707224
Afgelastingen Zie website