Wie/Wat/Waar

FUNCTIE Naam Telefoon E-mail
Voorzitter (ext kontakten / PR / sponsorzaken) Rick Bronwasser 06-53729140 rick.bronwasser@gmail.com
Secretaris (accommodatie) 1 Andrew Quail 06-20240005 styloan@msn.com
2 Patricia van Eijk 06-38301666 patriciavaneijk@hotmail.com
Penningmeester (financiën / kantinebeheer) Monique Bronwasser 06-42468024 penningmeester@ppsc.nl
Bestuurslid Jeugdafdeling Rick van Houte 010-4700792, 06-15068941 rick.vanhoute@kpn.com
SELECTIE
Trainers selectie 1e elftal: Henk
  Salari
06-52058050 henksalari@gmail.com
1e elftal: Jody
  Corver
06-55374343 corver@kpnplanet.nl
2e elftal Chris
  Latupeirissa
Keepers: Frank de
  Ruiter
06-22857055 fdruiter@tapwacht.nl
Verzorger Driek Althuizen 06-52206301 h.althuizen4@upcmail.nl
Teammanager selectie 1 Rinus Suurmond 06-21837714 suurmond@kabelfoon.nl
1 Ron Heijboer 06-13882291 r.heijboer@gmail.com
2 Bram Sonneveld
JEUGDVOETBAL
Jeugdvoorzitter Rick van Houte 010-4700792, 06-15068941 rick.vanhoute@kpn.com
Jeugdtoernooien Martijn “pinda”
  Hagendoorn
06 52649377 ppsctoernooi@hotmail.com
Edwin vd Bwrg 0648191733
Groep jeugdcoördinatoren
C. Jeugd vacature
D. Jeugd vacature
E. Jeugd Henk Kamminga 0628830857
F. Jeugd Winny Ottenhof 622208274
Smurfen Petrus Voogt 612504621
Meisjes Henry de Wolf 06-82942940 henrydw@xs4all.nl
Jeugdactiviteiten Vacature
COMMISSIES EN COORDINATOREN
Wedstrijdsecretariaat
  veldvoetbal
Jan de Bruin 010-4266107 jcdebruin@wish.net
Wedstrijdsecretariaat
  zaalvoetbal
Cees van Hartingsveldt 06-51703389 zaalvoetbal@ppsc.nl
Ouderenvoetbal Peter Bax 624791747 pmbaxwil@kabelfoon.nl
Ledenadministratie Patricia van Eijk 06-38301666 patriciavaneijk@hotmail.com
Accommodatiebeheer Aad van den Berg 010-4714164, 06-23601596 masberg@kpnmail.nl
Onderhoud
  en terrein
Cor Donkersloot
Rinus Suurmond
Arnold Zwaan
Kantine Jan Willem Jagt
Saskia Jagt
Sponsorzaken Rick Bronwasser 06-53729140 rick.bronwasser@gmail.com
Sponsorkleding Saskia Jagt 06-51758185 sponsorkleding.ppsc@gmail.com
Activiteitencommissie Saskia Jagt 06-51758185 ppscactiviteiten@hotmail.nl
Ilja Weergang 06-21236200
Nadya Yarar
Henry Mentink
Webmaster vacature
Kantine 010-4707224
Afgelastingen Zie website