Wie/Wat/Waar

FUNCTIE Naam Telefoon E-mail
Voorzitter (ext kontakten /
  PR / sponsorzaken)
Rick Bronwasser 06-53729140 rick.bronwasser@gmail.com
Secretaris (accommodatie) 1 Andrew Quail 06-20240005 styloan@msn.com
2 Patricia van Eijk 06-38301666 patriciavaneijk@hotmail.com
Penningmeester (financiën /
  kantinebeheer)
Monique Bronwasser 06-42468024 penningmeester@ppsc.nl
Bestuurslid Jeugdafdeling Rick van Houte 010-4700792, 06-15068941 rickvanhoute@kpnmail.nl
SELECTIE
Trainers selectie 1e elftal: Jeremy Hagestein 06-16440253
1e elftal: Ron de Bruin
1e elftal: Bert de Bruijn
2e elftal: Sander van der Berg
Keepers: Frank de Ruiter 06-22857055 fdruiter@tapwacht.nl
Verzorger Driek Althuizen 06-52206301 h.althuizen4@upcmail.nl
Teammanager selectie 1 Rinus Suurmond 06-21837714 suurmond@kabelfoon.nl
1 Jan-willem Jagt 06-51087805 jan-willem.jagt@verscentrumnederland.nl
JEUGDVOETBAL
Jeugdvoorzitter Rick van Houte 010-4700792, 06-15068941 rickvanhoute@kpnmail.nl
Jeugdtoernooien Martijn “pinda” Hagendoorn 06 52649377 ppsctoernooi@hotmail.com
Groep jeugdcoördinatoren
JO17 Martijn “pinda” Hagendoorn 06 52649377 ppsctoernooi@hotmail.com
JO15 Vacature/ Rick van Houte 010-4700792, 06-15068941 rickvanhoute@kpnmail.nl
JO13 Vacature/ Rick van Houte 010-4700792, 06-15068941 rickvanhoute@kpnmail.nl
JO11 Marijke Helbers 06-23329055 mhelbers@msn.com
JO9 Winny Ottenhof 06-22208274 w.ottenhof@Yulius.nl
Smurfen Petrus Voogt 06-12504621
Meisjes Henry de Wolf 010-4264417 henry@de-wolf.nl
Jeugdactiviteiten Vacature
COMMISSIES EN COORDINATOREN
Wedstrijdsecretariaat
  veldvoetbal Jan de Bruin 010-4266107 jcdebruin@wish.net
  zaalvoetbal Cees van Hartingsveldt 06-51703389 zaalvoetbal@ppsc.nl
Ouderenvoetbal Peter Bax 06-24791747 pmbaxwil@kabelfoon.nl
Ledenadministratie Patricia van Eijk 06-38301666 patriciavaneijk@hotmail.com
Accommodatiebeheer Aad van den Berg 010-4714164, 06-23601596 masberg@kpnmail.nl
Onderhoud en terrein Cor Donkersloot
Rinus Suurmond
Arnold Zwaan
Kantine Jan-willem Jagt 06-51087805 jan-willem.jagt@verscentrumnederland.nl
Saskia Jagt
Sponsorzaken Rick Bronwasser 06-53729140 rick.bronwasser@gmail.com
Sponsorkleding Saskia Jagt 06-51758185 sponsorkleding.ppsc@gmail.com
Activiteitencommissie Saskia Jagt 06-51758185 ppscactiviteiten@hotmail.nl
Ilja Weergang 06-21236200
Nadya Yarar
Henry Mentink
Webmaster Rik Wienke webredactieppsc@gmail.com
Kantine 010-4707224
Afgelastingen Zie website